Teklif İste

bilgi@teknikdunya.com

Yapıştırıcılar ve Bantlar

Ürün Filtreleme

  • Fiyat Aralığı
    TL - TL
  • Marka
    0
    0
    0
Akrilik Çift Taraflı VHB Bant

Era Akrilik Çift Taraflı VHB BantYÜKSEK YOĞUNLUK YAPIŞKANLIK VE TUTMA KUVVETİ NEME DAYANIKLI, PÜRÜZLÜ YÜZEYLERE UYGUN DAHİLİ VE HARİCİ UYGULAMALAR İÇİN UYGUN. OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE KAUÇUK FİTİL YAPIŞTIR..

14,72TL
Vergiler Hariç: 12,47TL

  0 Yorum

Akrilik Koli Bandı

Era Akrilik Koli Bandı Akrilik Koli Bantları tamamen ithalata dayalı, yerli üretimi olmayan bir bant çeşididir. Daha çok naylon yüzeylerde verimlidir. Fiyat istikrarı yurt dışı döviz kurları ile ..

10,51TL
Vergiler Hariç: 8,91TL

  0 Yorum

Alüminyum Folyo Bant (Düz)

Era Alüminyum Folyo Bant (Düz) Solvent akrilik bazlı yapıştırıcılı.Yüksek basınçlı metal alaşımlı havalandırma kanallarının izolasyonunda kullanımı uygundur.Yüksek nem geçirmezliğinin gerekli olduğu y..

12,04TL
Vergiler Hariç: 10,21TL

  0 Yorum

Alüminyum Folyo Bant (Takviyeli)

Era Alüminyum Folyo Bant (Takviyeli)Takviyeli olması sayesinde her yönden gerilime karşı yüksek direnç gösterir.Yüksek basınçlı metal alaşımlı havalandırma kanallarının izolasyonunda kullanımı uygundu..

16,82TL
Vergiler Hariç: 14,25TL

  0 Yorum

Avuç İçi Bant Kesme Aparatı

Era Avuç İçi Bant Kesme AparatıPratik bant kesme aparatı koli bantlarının ihtiyaç duyulduğu her yerde(Fabrika, ofis, iş yeri, ev, vb.) kolaylıkla kullanılabilecek pratik ve ekonomik üründür.Koli bandı..

40,14TL
Vergiler Hariç: 34,02TL

  0 Yorum

Basamak Kaydırmaz Bant 10 mt.

Era Basamak Kaydırmaz Bant Merdiven Kaydırmaz Bant - Kaygan Zemin Önleyici Merdivenler, Kaygan Zeminler de İstenmeyen Kazalara SON Kayma Önleyici Şerit BantMerdiven Kaydırmaz Bant (Zemin Kaydırma..

39,76TL
Vergiler Hariç: 33,69TL

  0 Yorum

Basamak Kaydırmaz Bant 15 mt.

Era Basamak Kaydırmaz BantMerdiven Kaydırmaz Bant - Kaygan Zemin Önleyici Merdivenler, Kaygan Zeminler de İstenmeyen Kazalara SON Kayma Önleyici Şerit BantMerdiven Kaydırmaz Bant (Zemin Kaydırmaz) ile..

37,85TL
Vergiler Hariç: 32,07TL

  0 Yorum

Basamak Kaydırmaz Bant 25 mt.

Era Basamak Kaydırmaz Bant 25 mt.Merdiven Kaydırmaz Bant - Kaygan Zemin Önleyici Merdivenler, Kaygan Zeminler de İstenmeyen Kazalara SON Kayma Önleyici Şerit BantMerdiven Kaydırmaz Bant (Zemin Kaydırm..

59,83TL
Vergiler Hariç: 50,70TL

  0 Yorum

Basamak Kaydırmaz Bant Fosforlu

Era Basamak Kaydırmaz Bant FosforluMerdiven Kaydırmaz Bant - Kaygan Zemin Önleyici Merdivenler, Kaygan Zeminler de İstenmeyen Kazalara SON Kayma Önleyici Şerit BantMerdiven Kaydırmaz Bant (Zemin Kaydı..

95,57TL
Vergiler Hariç: 80,99TL

  0 Yorum

Çift Taraflı Köpük Bant Beyaz

Era Çift Taraflı Köpük Bant Beyazİşlevsel bir ürün olup ev, ofis, otomobil tüm alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Tablolarınızı duvara asmak için çivi çakmanıza gerek yok! Ürünün çift taraflı ..

4,02TL
Vergiler Hariç: 3,40TL

  0 Yorum

Çift Taraflı Köpük Bant Eva Siyah

Era Çift Taraflı Köpük Bant Eva Siyahİşlevsel bir ürün olup ev, ofis, otomobil tüm alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Tablolarınızı duvara asmak için çivi çakmanıza gerek yok! Ürünün çift tara..

8,79TL
Vergiler Hariç: 7,45TL

  0 Yorum

Derz Bandı

Era Derz BandıGiydirme duvar ve asma tavan sistemlerinin yapımında, alçı levha derzlerinde kullanılan kendinden yapışkanlı cam elyaf banttır. derz bandı, alçı levha ek yerlerinde çatlakları önler ve y..

14,91TL
Vergiler Hariç: 12,64TL

  0 Yorum

Ekonomik Koli Bant Makinesi

Era Koli Bant MakinesiErgonomik tasarımlı, metal aksamlı, keskin bıçaklı pratik koli bant makinesi Ergonomik TasarımDayanıklı Plastik ve Metal AksamlarKeskin Bıçak..

43,96TL
Vergiler Hariç: 37,26TL

  0 Yorum

Elektrik Bantı

Era Elektrik BantıAlev yürütmezKullanım alanı :Elektrik kabloları ve benzeri ürünlerin izolesinde kullanılır.Ofis veya evlerdeki eşyaların bantlanmasında kullanılır.Dekorasyon ve süsleme işlerinde kul..

5,54TL
Vergiler Hariç: 4,70TL

  0 Yorum

Elektrik Bantı Geniş

Era Elektrik Bantıİyi kalite, ekonomik, genel amaçlı izolebant.Yıpranmaya, paslanmaya ve ultraviyoleye karşı direnci sayesinde iyi korumalı bir kılıf oluşturur. Alkali ve asitlere karşı dayanıklıdır, ..

6,63TL
Vergiler Hariç: 5,62TL

  0 Yorum

Eriyen izalasyon Bant

Era Eriyen BantKendi kendine kaynayan yüksek gerilim izolasyon bandı , 10 misli uzayabilir boşluksuz  nemi geçirmeyen izolasyon sağlar.Kauçuk 5 Mt.Koli Adedi : 100..

64,01TL
Vergiler Hariç: 54,24TL

  0 Yorum

Film Bant Çift Taraflı

Era Film Bant Çift TaraflıEvde, ofiste, inşaat alanlarında ve iç dekorasyon çalışmalarında oldukça fazla ihtiyaç duyulan çift taraflı bantlar plastik, cam, ahşap, pvc olması fark etmeden, hemen h..

12,43TL
Vergiler Hariç: 10,53TL

  0 Yorum

İzole Bant

Era İzole BantEk yerlerinin nemden korunmasını sağlarken ark yapmasını da engelleyecektir.İzole edilecek kablonun üzerine, çekerek uzatınız ve sıkı sıkı sarınız.Parlaklığından bir şey kaybetmeyecek ve..

2,87TL
Vergiler Hariç: 2,43TL

  0 Yorum

Kanal Bant Ve Çok Amaçlı Bant

Kanal Bant Ve Çok Amaçlı BantAKRİLİK ÇOK AMAÇLI BANT KOLİ İÇİ MİKTAR 54 ADETTİR.MAVİ,YEŞİL,KAHVERENGİ,KIRMIZI,SARI,GRİ,ANTRASİT GRİ,BEYAZ RENKTEN OLUŞMAKTADIR.Ölçü : 50 mm x 10 mtKoli Adedi : 54..

8,41TL
Vergiler Hariç: 7,13TL

  0 Yorum

Maskeleme Bantı

Era Maskeleme Bantı Maskeleme bantları boya yapacağınız zaman en çok ihtiyaç duyduğunuz bant çeşitlerinden birisidir. Kağıt bant olarak da bilinen bu bant grubu boya yapacağınız yerin dışarısına ..

3,00TL
Vergiler Hariç: 2,54TL

  0 Yorum

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 30 (2 Sayfa)