Yapıştırıcılar ve Bantlar

Ürün Filtreleme

  • Fiyat Aralığı
    TL - TL
  • Marka
    0
    0
Era Akrilik Çift Taraflı VHB Bant

Era Akrilik Çift Taraflı VHB BantYÜKSEK YOĞUNLUK YAPIŞKANLIK VE TUTMA KUVVETİ NEME DAYANIKLI, PÜRÜZLÜ YÜZEYLERE UYGUN DAHİLİ VE HARİCİ UYGULAMALAR İÇİN UYGUN. OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE KAUÇUK FİTİL YAPIŞTIR..

10,25TL
Vergiler Hariç: 8,68TL

  0 Yorum

Era Akrilik Koli Bandı

Era Akrilik Koli Bandı Akrilik Koli Bantları tamamen ithalata dayalı, yerli üretimi olmayan bir bant çeşididir. Daha çok naylon yüzeylerde verimlidir. Fiyat istikrarı yurt dışı döviz kurları ile ..

7,32TL
Vergiler Hariç: 6,20TL

  0 Yorum

Era Alüminyum Folyo Bant (Düz)

Era Alüminyum Folyo Bant (Düz) Solvent akrilik bazlı yapıştırıcılı.Yüksek basınçlı metal alaşımlı havalandırma kanallarının izolasyonunda kullanımı uygundur.Yüksek nem geçirmezliğinin gerekli olduğu y..

8,38TL
Vergiler Hariç: 7,10TL

  0 Yorum

Era Alüminyum Folyo Bant (Takviyeli)

Era Alüminyum Folyo Bant (Takviyeli)Takviyeli olması sayesinde her yönden gerilime karşı yüksek direnç gösterir.Yüksek basınçlı metal alaşımlı havalandırma kanallarının izolasyonunda kullanımı uygundu..

11,71TL
Vergiler Hariç: 9,92TL

  0 Yorum

Era Avuç İçi Bant Kesme Aparatı

Era Avuç İçi Bant Kesme AparatıPratik bant kesme aparatı koli bantlarının ihtiyaç duyulduğu her yerde(Fabrika, ofis, iş yeri, ev, vb.) kolaylıkla kullanılabilecek pratik ve ekonomik üründür.Koli bandı..

27,94TL
Vergiler Hariç: 23,68TL

  0 Yorum

Era Basamak Kaydırmaz Bant 10 mt.

Era Basamak Kaydırmaz Bant Merdiven Kaydırmaz Bant - Kaygan Zemin Önleyici Merdivenler, Kaygan Zeminler de İstenmeyen Kazalara SON Kayma Önleyici Şerit BantMerdiven Kaydırmaz Bant (Zemin Kaydırma..

27,68TL
Vergiler Hariç: 23,46TL

  0 Yorum

Era Basamak Kaydırmaz Bant 15 mt.

Era Basamak Kaydırmaz BantMerdiven Kaydırmaz Bant - Kaygan Zemin Önleyici Merdivenler, Kaygan Zeminler de İstenmeyen Kazalara SON Kayma Önleyici Şerit BantMerdiven Kaydırmaz Bant (Zemin Kaydırmaz) ile..

26,35TL
Vergiler Hariç: 22,33TL

  0 Yorum

Era Basamak Kaydırmaz Bant 25 mt.

Era Basamak Kaydırmaz Bant 25 mt.Merdiven Kaydırmaz Bant - Kaygan Zemin Önleyici Merdivenler, Kaygan Zeminler de İstenmeyen Kazalara SON Kayma Önleyici Şerit BantMerdiven Kaydırmaz Bant (Zemin Kaydırm..

41,65TL
Vergiler Hariç: 35,30TL

  0 Yorum

Era Basamak Kaydırmaz Bant Fosforlu

Era Basamak Kaydırmaz Bant FosforluMerdiven Kaydırmaz Bant - Kaygan Zemin Önleyici Merdivenler, Kaygan Zeminler de İstenmeyen Kazalara SON Kayma Önleyici Şerit BantMerdiven Kaydırmaz Bant (Zemin Kaydı..

66,53TL
Vergiler Hariç: 56,38TL

  0 Yorum

Era Çift Taraflı Köpük Bant Beyaz

Era Çift Taraflı Köpük Bant Beyazİşlevsel bir ürün olup ev, ofis, otomobil tüm alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Tablolarınızı duvara asmak için çivi çakmanıza gerek yok! Ürünün çift taraflı ..

2,80TL
Vergiler Hariç: 2,37TL

  0 Yorum

Era Çift Taraflı Köpük Bant Eva Siyah

Era Çift Taraflı Köpük Bant Eva Siyahİşlevsel bir ürün olup ev, ofis, otomobil tüm alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Tablolarınızı duvara asmak için çivi çakmanıza gerek yok! Ürünün çift tara..

6,12TL
Vergiler Hariç: 5,19TL

  0 Yorum

Era Derz Bandı

Era Derz BandıGiydirme duvar ve asma tavan sistemlerinin yapımında, alçı levha derzlerinde kullanılan kendinden yapışkanlı cam elyaf banttır. derz bandı, alçı levha ek yerlerinde çatlakları önler ve y..

10,38TL
Vergiler Hariç: 8,80TL

  0 Yorum

Era Elektrik Bantı

Era Elektrik BantıAlev yürütmezKullanım alanı :Elektrik kabloları ve benzeri ürünlerin izolesinde kullanılır.Ofis veya evlerdeki eşyaların bantlanmasında kullanılır.Dekorasyon ve süsleme işlerinde kul..

3,86TL
Vergiler Hariç: 3,27TL

  0 Yorum

Era Elektrik Bantı

Era Elektrik Bantıİyi kalite, ekonomik, genel amaçlı izolebant.Yıpranmaya, paslanmaya ve ultraviyoleye karşı direnci sayesinde iyi korumalı bir kılıf oluşturur. Alkali ve asitlere karşı dayanıklıdır, ..

4,61TL
Vergiler Hariç: 3,91TL

  0 Yorum

Era Eriyen Bant

Era Eriyen BantKendi kendine kaynayan yüksek gerilim izolasyon bandı , 10 misli uzayabilir boşluksuz  nemi geçirmeyen izolasyon sağlar.Kauçuk 5 Mt.Koli Adedi : 100..

44,56TL
Vergiler Hariç: 37,76TL

  0 Yorum

Era Film Bant Çift Taraflı

Era Film Bant Çift TaraflıEvde, ofiste, inşaat alanlarında ve iç dekorasyon çalışmalarında oldukça fazla ihtiyaç duyulan çift taraflı bantlar plastik, cam, ahşap, pvc olması fark etmeden, hemen h..

8,65TL
Vergiler Hariç: 7,33TL

  0 Yorum

Era İzole Bant

Era İzole BantEk yerlerinin nemden korunmasını sağlarken ark yapmasını da engelleyecektir.İzole edilecek kablonun üzerine, çekerek uzatınız ve sıkı sıkı sarınız.Parlaklığından bir şey kaybetmeyecek ve..

1,99TL
Vergiler Hariç: 1,69TL

  0 Yorum

Era Kanal Bant Ve Çok Amaçlı Bant

Kanal Bant Ve Çok Amaçlı BantAKRİLİK ÇOK AMAÇLI BANT KOLİ İÇİ MİKTAR 54 ADETTİR.MAVİ,YEŞİL,KAHVERENGİ,KIRMIZI,SARI,GRİ,ANTRASİT GRİ,BEYAZ RENKTEN OLUŞMAKTADIR.Ölçü : 50 mm x 10 mtKoli Adedi : 54..

5,85TL
Vergiler Hariç: 4,96TL

  0 Yorum

Era Koli Bant Makinesi

Era Koli Bant MakinesiErgonomik tasarımlı, metal aksamlı, keskin bıçaklı pratik koli bant makinesi Ergonomik TasarımDayanıklı Plastik ve Metal AksamlarKeskin Bıçak..

30,61TL
Vergiler Hariç: 25,94TL

  0 Yorum

Era Maskeleme Bantı

Era Maskeleme Bantı Maskeleme bantları boya yapacağınız zaman en çok ihtiyaç duyduğunuz bant çeşitlerinden birisidir. Kağıt bant olarak da bilinen bu bant grubu boya yapacağınız yerin dışarısına ..

2,09TL
Vergiler Hariç: 1,77TL

  0 Yorum

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)