Your Cart

Bizi Arayın: +90 549 469 41 13

Ücretsiz Kargo Avantajı 300 TL Üzeri Alışverişlerde

Hesap

Yardım mı lazım?

Bizi Arayın: +90 549 469 41 13

Bizi Takip Edin!

Ultraviyole Yapıştırıcılar ?

Ultraviyole Yapıştırıcılar ?

Birçok sanayi kuruluşu tarafından özel amaçlı yapıştırma amacıyla talep edilen ve ultraviyole ışın yoluyla kurutulan ultraviyole yapıştırıcılar bilindiği üzere çok hızlı yapıştırma gücüne sahip endüstriyel bir ürün. Eğer sizlerde bu tarz bir ürün arıyorsanız şu an bulunduğunuz adresimiz çok isabetli bir tercih olacaktır. Çünkü pek çok farklı markanın ürününe reyonlarımızda yer veriyoruz ve sizlerin en makul düzeyde bu ürüne sahip olmasını sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken markalar arasında amacınıza uygun ürünü incelemek ve sipariş vermek olacaktır Sonrasında çok kısa süre içerisinde ürününüzü kargo yoluyla adresinize ulaştırıyoruz. İzin verirseniz bu noktada çok önemli bir hatırlatma yapalım. Web sayfamızdan toplamda yapacağınız 150 lira ve üzeri alışverişlerinizde herhangi bir kargo ücreti söz konusu değildir. Dolayısıyla hesaplı alışverişin adresi olmaya devam ediyoruz. Dilerseniz şimdi ürünümüzü genel özellikleri ve kullanım alanları bakımından  biraz daha yakından tanıyalım.

Ultraviyole Yapıştırıcı Oldukça Özel Bir Ürün

İsterseniz öncelikle bu ürün hakkında küçük bir uyarı yaparak konumuza devam edelim. Ultraviyole yapıştırıcı çok hızlı kuruduğu için kesinlikle hataya yer olmayan bir üründür. Çünkü bu bir hayli güçlü yapıştırıcının bulunduğu yerden sökülmeye çalışılması zeminin deformasyonunu beraberinde getirecektir. Dolayısıyla bilinçli kullanılmayı gerektiren ultraviyole yapıştırıcılar dikkatli seçilmesi gereken ürünlerdir. Saydam rengi nedeniyle ağırlıkta cam ve kristal eşyaların yapıştırılmasında kullanılsa da elbette ki ürünün kullanımı sadece bu kadarla sınırlı değildir. Kuyumculuk sanayinin de vazgeçemediği ürün özellikle mücevherlerin bulundukları yere sabitlenmesinde büyük rol oynuyor. Yüksek viskoziteli bu yapıştırıcı ile birlikte ultraviyole ışın kullanıldığını hemen hatırlatalım. Bu nedenle kurutma işlemi için ultraviyole ışın cihazınızın da olması gerekiyor.

UV Yapıştırıcı Çeşitlerimizi İnceleyebilirsiniz

Elbette bu kadar özel bir ürünün değişik formlarını da sayfamızda bulabilirsiniz. Dolayısıyla UV yapıştırıcı sınıfında farklı amaçlarla imal edilmiş ürünler arasında kıyaslama yaparak satın alabilirsiniz. Çünkü bu ürünün cam ve alüminyum yüzeyleri yapıştırmak için özel formları bulunuyor. Tabii web sayfamız endüstriyel yapıştırıcı kimyasalların çok değişik formatta ürünlerine yer verdiği için; reyonlarımızda Ultraviyole Yapıştırıcılar dışında aynı zamanda endüstriyel Yapıştırıcılar, epoksi Yapıştırıcılar veya sprey boyalar da bulmanız mümkündür. Şimdiden başarılı projeler de kullanılması dileğiyle hayırlı olsun diyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

300 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Aras Kargo ile hızlı gönderim

7-Gün Para İade Garantisi

PAYTR ödeme alt yapımız ile güvenli alışverişler

Kredi Kartlarına Taksit Avantajı

12 ay'a varan taksit seçenekleri

Güvenli Ödeme

256-BIT SSL / MasterCard / Visa