Your Cart

Bizi Arayın: +90 549 469 41 13

Ücretsiz Kargo Avantajı 300 TL Üzeri Alışverişlerde

Hesap

Yardım mı lazım?

Bizi Arayın: +90 549 469 41 13

Bizi Takip Edin!

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MTH ENDUSTRİ İÇ VE DIŞ TİCARET Alışveriş sitesi olan teknikdunya.com üzerinden online olarak satın alacağınız ürünler imalatçı ve ithalatçı firma garantisi altındadır. Satın aldığınız ürün ile beraber yollayacağımız fatura, bu ürünler için garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu sebeple tarafımızca sizlere yollanacak olan faturaları lütfen özenle saklayınız. Ürünlerimizi kullanmadan önce kullanım kılavuzunu ve kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz. 

1. Cayma Hakkı

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile teknikdunya.com  adresine gönderiniz. MTH ENDUSTRİ İÇ VE DIŞ TİCARET iletişim kanallarımıza gönderdiğiniz e-mail veya faksın iletilmesi sonrasında sizinle temasa geçecek, ürünlerin iade süreçleri hakkında sizleri bilgilendirecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada tarafımıza geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

2. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kozmetik, kişisel ürünler, iç giyim ürünleri için iade şartları Ürün ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış halde olmalıdır. Ürünün iadesi ancak varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.

3. Hatalı Ürünler

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili teknikdunya.com adresine gönderiniz veya MTH ENDUSTRİ İÇ VE DIŞ TİCARET  iletişim kanalları ile irtibata geçiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

4. İhbârsız Fiyat Değiştirme Hakkı

Bünyemizde bulunan ürünlerin bir çoğu ithal menşeili olduğu için piyasa şarlarından, gümrük tarifelerinden ve hızlı kur hareketlerinden oluşacak fiyat farklarını yansıtma hakkımız saklıdır. İhbarsız fiyat değiştirme hakkımız bakiidir.

sitemizde bulunan ürünlerin resimlerini değiştirme hakkımız saklıdır, lütfen alım yapacağınız ürünlerin model ve varsa seri numaralarını aratarak ürün alımında bulunun. Seri numarası ile örtüşmeyen ürünlerde sorumluluk sahibi değiliz. Resim ve Fiyat hatalarından kaynaklanan siparişlerin iptal hakkı tarafımızca saklıdır.

5. Kapıda Ödeme Siparişler

Kapıda ödeme sipariş verildiği halde teslim alınmayan ürünlerle ilgili olarak ticaret kanunundaki haklarımız saklıdır. Kargo ve hizmet bedelleri kanuni olarak gerektiğinde yansıtılacaktır.

6. Hızlı Kur Değişimleri 

Döviz kuru ile alınıp satılan ürünlerde ,özellikle ; Kapıda ödeme siparişlerde hızlı kur değişimlerinde kur farkını yansıtma hakkımız saklıdır.

300 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Aras Kargo ile hızlı gönderim

7-Gün Para İade Garantisi

PAYTR ödeme alt yapımız ile güvenli alışverişler

Kredi Kartlarına Taksit Avantajı

12 ay'a varan taksit seçenekleri

Güvenli Ödeme

256-BIT SSL / MasterCard / Visa