Your Cart

Bizi Arayın: +90 549 469 41 13

Ücretsiz Kargo Avantajı 300 TL Üzeri Alışverişlerde

Hesap

Yardım mı lazım?

Bizi Arayın: +90 549 469 41 13

Bizi Takip Edin!

Hakkımızda

Makine Ekipman ve Yedek Parça Üretimine

Her şey 2008'de başladı!

M.T.H. Endüstri İç ve Dış Ticaret, 2008’den bu yana endüstriyel yapıştırıcılar, yağlayıcılar, endüstriyel temizlik ürünleri ve sektörün ihtiyaç duyduğu bel kemiği diğer mühendislik kimyasalları ürünlerin tedarik ve uygulayıcısıdır.

Endüstriyel Gres ve Yağlayıcı Teknolojilerinde

Kendi Markalarımız!

Amerika ve Avrupa’dan kendi ürün yelpazesini pazara sürmek adına çalışmalarını yaparken “Sık ve Sök” kelimelerinden yola çıkmıştır ve ZIG&ZOC ve QX markalarını tescil etmiştir. 2019’dan beri yaptığımız çalışmalar ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda; Ülkemize yüksek kalite ve doğru ürün gruplarını tedarik etmek ve son kullanıcıya ulaştırmak şirketimizin misyonudur.

Endüstriyel Kimyasal Tedariği Dışında

Bağlantı Elemanları!

Ayrıca, her türlü vida, civata, somun, pul, rondela, krom civata ve daha bir çok bağlantı elemanlarının yurtiçi ve yurtdışına pazarlaması faaliyeti ile iştigal etmekteyiz

Çünkü, M.T.H. Endüstri olarak çeşitli mühendislik dallarından yetişmiş eğitimci kadrosu ile spesifik olarak: 1) Beyaz Eşya Üretimi ve Servisi 2) Her Türlü Makine Üretim, Bakım, Montaj ve Servisi 3) Enerji Üretimi, Termik Santral, Biyoenerji Santral, Su Barajları, Rüzgar Tribünü 4) Çimento Üretimi ve Fabrika Bakım/Onarımı 5) Maden Ocakları ve Maden İşleme Tesisleri 6) Demir, Çelik ve Metal Üretimi 7) Mobilya 8) Otomotiv İlgili sektörlerde alanında mühendislik gerektiren her alanda, yüksek tecrübe ve ürün bilgisi hakimiyeti.

Doğru ürün doğru uygulama; Birçok ürün ile birçok işi yapabilirsiniz. Daha verimli ve ekonomik üretim ve bakım yapabilmek için; Doğru ürünü Doğru şekilde kullanmalısınız. Plansız duruşlar işletme kalitesi ve müşterilerinizin memnuniyeti için son derece önemlidir. Bir çimento fabrikasının yanlış kullanılan bakım kimyasalı ile durmasıyla, bir balık olta makinasının balığın ortasında takılmasının hiçbir farkı yoktur. Üretimde civata sabitleyici kullanılan bir ürün binlerce kilometre ötede hata veriyor olması hem para, hem itibâr hem de müşteri kaybı demektir. Doğru ürün önemlidir ama doğru uygulama vazgeçilmezdir.

İletişim

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

300 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Aras Kargo ile hızlı gönderim

7-Gün Para İade Garantisi

PAYTR ödeme alt yapımız ile güvenli alışverişler

Kredi Kartlarına Taksit Avantajı

12 ay'a varan taksit seçenekleri

Güvenli Ödeme

256-BIT SSL / MasterCard / Visa